Sme rodinná firma s 22 ročnou tradíciou. Venujeme sa inštaláciám v rodinných domoch a budovách, teda hlavne kúreniu, vetraniu, rozvodom teplej a studenej vody. Aké technológie používame a ako pracujeme sa dozviete na tejto web stránke.

Obsah článkov je určený pre všetkých, ktorí niečo stavajú alebo prerábajú a sú často bezradní z rôznych protichodných informácií od „majstrov z fachu“. Naším cieľom nie je odborne rozoberať každú časť nových technológií, chceme Vás (zákazníkov, stavebníkov, investorov) len zorientovať v spleti možností a riešení.

Ako sa tu orientovať?

Máte dve možnosti. Prvou je rozdelenie všetkých článkov podľa obsahu na: Ako to funguje, Ako sa to robí a Náš názor. Druhou možnosťou je delenie podľa druhu stavby na: Novostavbu alebo Rekonštrukciu. Ak sa chcete len tak niečo dozvedieť, máte možnosť zobraziť všetky články pod ikonkou Len tak čítať. (V mobilných telefónoch kliknite na ikonku Menu v pravom hornom rohu.)

Prečo sme to napísali?

Denne stretávame nových zákazníkov. Veľká časť z nich nie sú stavbári, no v čase od výkopu prvých základov po kolaudáciu sa od nich vyžaduje aby rozumeli úplne všetkému. A to sa nedá. Nemôžete byť hneď najlepší statik, strechár alebo kúrenár. Niečo sa dá prečítať na rôznych portáloch, ale na väčšine radia ľudia ľuďom a stavby nie sú bábätká. Keď niečo zle zabetónujete, už to neopravíte. Ak máte „šťastie“ a montážna firma sa Vás pýta ako to chcete mať, namiesto toho aby Vám ponúkla možnosti s vysvetlením rozdielov, nemusí byť stavba vždy prechádzka ružovou záhradou.

Preto sme napísali tento web, ktorý sa venuje hlavne technickému zariadeniu budov, ale nájdete tu aj informácie stavebného charakteru. Všetko čo sme sem napísali vychádza z našej praxe a fyzikálnych zákonov Slovenskej republiky. Prajeme príjemné čítanie. Čo sa tu nedozviete, to Vám povieme na osobnom stretnutí po vypísaní kontaktného formulára (nájdete ho pod každým článkom).

Nechce sa Vám nič čítať?

V tom prípade je postup veľmi jednoduchý. Vyplňte kontaktný formulár (nájdete ho nižšie). Ozveme sa Vám a pripravíme Vám cenovú ponuku. Je to zdarma. Aj naše rady na stavbe sú zdarma.