Dotácie pre rodinné domy sú určené pre štyri technológie slnečné (tepelné) kolektory, fotovoltické (elektrické) panely, tepelné čerpadlá a kotly na biomasu (drevo, pelety). Projekt zabezpečuje národný projekt Slovenskej Inovačnej a Energetickej Agentúry (SIEA) s názvom Zelená Domácnostiam.

Národný projekt SIEA je financovaný z Operačného programu Kvalita životného prostredia, ktorý riadi Ministerstvo životného prostredia SR. V pilotnom projekte bude v prvej fáze do konca roku 2018 k dispozícii 45 miliónov €. Celková výška podpory na inštaláciu malých zariadení OZE zostáva naďalej na úrovni pôvodných 115 miliónov € z európskych a štátnych zdrojov. Detailné informácie nájdete na stránke www.zelenadomacnostiam.sk

Naša spoločnosť je oprávneným zhotoviteľom pre všetky štyri oblasti podpory. Najlepším postupom pred zaregistrovaním poukážky je obhliadka u Vás. Na základe týchto údajov Vám vysvetlíme aká technológia je pre Vás naozaj vhodná a pripravíme Vám cenovú ponuku aj s uvedením výšky podpory. Až po potvrdení dohodnutej ceny ste pripravení na registráciu.

S termínom registrácie a zadaním údajov Vám vieme pomôcť tak, aby ste jednotlivé kolá vydávania poukážok nepremeškali. Ak máte záujem o dotovanú inštaláciu vyplňte náš kontaktný formulár. My sa Vám ozveme.

Pre orientačnú cenu technológie s inštaláciou môžete využiť stránku nášho dodávateľa firmy Viessmann a preveriť si výšku investície – www.zelenadomacnostiam.net