Voda a kanalizácia

Cenová ponuka obsahuje: Plastohliníkový rozvod teplej a studenej vody. V prípade odberného miesta väčšej dĺžky od zásobníka teplej vody aj cirkulačnú slučku vrátane cirkulačného čerpadla teplej vody. Osadenie násteniek z mosadze, upevnené na kovovej pevnej lište s kotvením do muriva/sádrokartónovej priečky. Plastové zátky pre dočasné spustenie bez batérií. Tlaková skúška vzduchom. Dopojenie rozvodu kanalizácie z […]

Cenová ponuka obsahuje:

Plastohliníkový rozvod teplej a studenej vody. V prípade odberného miesta väčšej dĺžky od zásobníka teplej vody aj cirkulačnú slučku vrátane cirkulačného čerpadla teplej vody. Osadenie násteniek z mosadze, upevnené na kovovej pevnej lište s kotvením do muriva/sádrokartónovej priečky. Plastové zátky pre dočasné spustenie bez batérií. Tlaková skúška vzduchom.

Dopojenie rozvodu kanalizácie z existujúcich vývodov v základovej platni po zariaďovacie predmety (umývadlá, vane, sprchy)

Všetky sekacie a montážne práce.

Cenová ponuka neobsahuje:

Ležatý rozvod kanalizácie pod základovou platňou. Podomietkové splachovacie nádržky (Geberit) – možné dodať na požiadanie. Vaničky alebo žľaby sprchovacích kútov. Osadenie zariaďovacích predmetov, t.j. montáž umývadiel, vaní, batérií – možné dodať na požiadanie.


[fblike]
Ďalšie články, ktoré by vás mohli zaujímať